Kierownictwo kadrowe klienta, Risk Advisor i pól oferty pracy Analityk

vacanciesWielka Nigeria Ubezpieczenia Plc, wiodącym i dynamiczne zapytanie firma ubezpieczeniowa do natychmiastowego zatrudnienia innowacyjnej, pracowity, ukierunkowane i zorientowane na wynik osoby, które szukają stałej karierę i niezależność finansową na wolne stanowisko doradców ryzyka, Funkcjonariusze relacja klienta i dyrektorów marketingu.

Głównym celem DNB jest świadczenie ubezpieczenia ryzyka i jakościowe usługi zarządzania IE. Ubezpieczenie na życie, Auto Insurance, Ubezpieczenie zdrowotne, Zagrożenia specjalne, oraz inne produkty i usługi inwestycyjne.

Obowiązki

  • Komunikacja z odbiorców oraz zarządzania relacjami z klientami.
  • Prowadzenie badań rynku, takich jak ankiety klientów i grup fokusowych.
  • Przyczyniając się do, i rozwój, plany i strategie marketingowe.
  • Oceny kampanii marketingowych.
  • Marketing i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
  • Wspieranie kierownik działu marketingu i innych kolegów.
  • Wykonywanie innych obowiązków zgodnie z wymogami.

Kwalifikacje i Wymagania

  • Minimum OND.
  • Musi być sumienny, odpowiedzialny i pracowity.
  • Wymagane Doświadczenie: Entry Level

Termin aplikacji: 25stycznia, 2014

Jak aplikować

Wyślij swoje szczegółowe CV do jobs@insurancegisthq.com

Skorzystało z tego postu? Prosimy użyć przycisków udostępniania wyżej podzielić stanowisko w ulubionych serwisach społecznościowych. Aby upewnić się, że na bieżąco z naszymi artykułami, podaj swój adres e-mail, aby zapisać się.

Pobierz darmowe aktualizacje
Wpisz swój adres e-mail, aby uzyskać nowy alert pocztowy

Tagi:Kierownictwo kadrowe klienta, Risk Advisor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *